Pracovní příležitosti

Představujeme se
S NÁMI DOKÁŽETE VÍC

Jsme společnost s dlouholetou a úspěšnou historií ve všech oborech stavebnictví, za kterou stojí především práce našich lidí.

Díky našim zkušenostem a znalostem můžete i Vy dokázat více než ostatní.

 • Patříme mezi špičku ve svém oboru

  Od specializované firmy, jejímž hlavním úkolem byla výstavba pražského metra jsme se rozvinuli do podoby stavební společnosti univerzálního zaměření, která dosáhla toho, že její jméno je spojováno především se seriózností, kvalitou a stabilitou v ČR i v zahraničí.
 • Realizujeme technologicky unikátní a pozoruhodné projekty
 • Vyhledáváme příležitosti, které nám pomáhají se rozvíjet

  Ražbou tunelů Ólafsfjörđur a Siglufjörđur na Islandu jsme prokázali, že dokážeme úspěšně pracovat i v extrémně složitých hydrogeologických a meteorologických podmínkách.
 • Jsme otevřeni novým myšlenkám

  V našem pracovním týmu se setkávají zkušení odborníci s dlouholetou praxí s absolventy a studenty středních a vysokých škol. Tímto spojením podporujeme předávání zkušeností a vznik nových nápadů a netradičních řešení. Vždy dbáme na to, aby každý z našich kolegů měl možnost svými nápady pozitivně ovlivňovat chod společnosti.
 • Podporujeme úspěch a umíme jej ocenit

  Každý rok vyhodnocujeme a oceňujeme naše nejlepší zaměstnance v následujících kategoriích: Dělník roku, Mistr roku, Manažer junior roku, Vedoucí projektu roku, Stavbyvedoucí roku, Student – asistent roku, Přípravář roku a Osobnost roku.
 • Naše pracovní prostředí je přátelské a inspirativní

  Uvědomujeme si různorodost složení našeho pracovního týmu a považujeme ji za velikou výhodu. Respektujeme jeden druhého, chováme se k sobě kolegiálně, vycházíme si vstříc a jsme ochotni si vždy pomoci.
 • Myslíme na všechny skupiny zaměstnanců a umožňujeme každému individuální profesní rozvoj

  V našem Centru vzdělávání Skupiny Metrostav zajišťujeme pro naše zaměstnance veškerý další odborný a osobnostní rozvoj, povinné kurzy ze zákona, jazykové kurzy, program firemního manažerského a odborného vzdělávání. Věnujeme se všem skupinám zaměstnanců ve všech fázích jejich kariérního rozvoje.
 • Naše hodnoty - profesionalita, důvěryhodnost a stabilita
  tvoří základ našeho úspěchu

  Naše hodnoty - profesionalitu, důvěryhodnost a stabilitu - uplatňujeme nejenom směrem k našim klientům, ale i vůči sobě navzájem. Důsledné dodržování těchto hodnot se nám vrací v podobě spokojených zákazníků a spokojených a motivovaných zaměstnanců.
Tisk Nahoru
© 2017 Metrostav | Mobilní verze | Najdete nás:    Metrostav na Linkedin Metrostav na YouTube Metrostav na Facebooku